14.5.2017

14. května 2017 v 12:57 |  DENNÍK
Ahojky :-)

...potrebujem nejaký plán. Videla som u vás na blogoch, že si nejaké nájdete na nete a potom sa toho držíte. Tak som sa rozhodla, že to skúsim aj ja a našla som toto:


Takže začínam rovno 14-tym dňom, nech to mám pekne podľa dátumu. Som zvedavá... ešte k tomu to cvičenie 30minút denne, možno si dám niekedy aj 45, uvidím. Zas cvičiť každý deň bude ďalšia výzva.
Ale celkom sa na to teším :-)

R: smoothie: banán, jahody, konopné semienko, voda
D: zelený čaj, 2 rajčiny (ovozela, najlepšie, najsladšie)
O: seitan (domáci), mix listových šalátov, ryža
O: zelený čaj
V: pol kaiserky, polievka: jarná cibuľka, 5 maličkých rajčín, soľ, korenie, lahôdkové droždie

+ káva bez cukru, Korytnica, čistá voda- cca 4l tekutín

Celkom: 699,7

Takmer na chlp presne :-)

Už mám všetko odvážené, spočítané, navarené, uberala som a pridávala a hádzala do cronometra, nech mi to sedí. Som ale celkom prekvapená, že do 700kcal sa zmestí celkom dosť jedla. Horšie to bude pri tej 300ke :-D Počítala som do toho aj tie koreniny, čaj a kávu čo som vypila. Vypila som aj 1,5litra Korytnice, lebo tá je vysoko mineralizovaná.

A ešte cvičiť. To uvidím, čo sa mi bude večer chcieť, potom dopíšem. Ale určite cvičiť budem.

 


Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 13:02 | Reagovat

*-* Je třeba se vyhnout chybám, jak vlastně dochází k tomu, že chybujeme? Příčinou našich chyb jsou chyby v nás a okolo nás, chyby způsobují chyby, je to začarovaný chybný kruh, je snadné opravit chyby na povrchu a je nemožné opravit chyby pod povrchem.
Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, dosáhnout dokonalosti to ale není maličkost, pořád je zde mnoho chyb, které je třeba nalézt a opravit, je to bohužel marný boj, ale přesto tento boj nesmíme nikdy vzdát. Nejčastěji se každý setkává s tím, že zbaběle utečeme od boje s chybami, a věnujeme se boji o to, co milujeme a potřebujeme, následkem je krize.
Teorie je nudná a proto raději přejdu do praxe, v současnosti je zde veliký problém s lidmi co jsou chybní, takový chybný člověk chybuje, a tak veliké škody sobě a svému okolí logicky způsobuje. Takového chybného člověka je třeba naskenovat a digitalizovat, jeho chybné tělo je potom třeba správně eliminovat.
Čím méně zde bude chybných lidí, tím méně zde bude zde i chyb, které by mohli chybní lidé dělat. V současnosti je zde veliký problém s tím, že je zde veliká ekonomická emigrace, kdy chybní lidé utíkají do bohatých národů, kde by se mohli mít díky sociálnímu systému dobře.
Je třeba globálně vydat GVKB tabulky, ve kterých bude jasně dáno, kdo je to chybný člověk, a takový člověk bude naskenován a digitalizován, ekonomika je zde prioritou, místo ekonomické podpory pro chybné lidi, zde bude jejich digitalizace a eliminování.
Mnoho chybných lidí se bojí toho, že skončí v očistci a tak si budou moci koupit odpustky, aby se dostali jistě do GVKB ráje, vše je už programově připraveno na restartování chybné politiky, na správnou GVKB politiku.

2 viv-is-on-a-diet viv-is-on-a-diet | 14. května 2017 v 14:47 | Reagovat

Právě to video, podle kterého jsem cvičila, má skoro hodinu, takže to vidím bledě :-D

Taky jsem kolikrát překvapená, kolik kcal sním, když si to tam nahážu, většinou je to o dost míň, než si myslím.

Cvičit denně je fakt zápřah, při škole to šlo, ale při zaměstnání, kdy jsem tam některé dny dost dlouho, to už je jiná... držím palce :-)

3 aynos aynos | Web | 14. května 2017 v 21:10 | Reagovat

Obdivuju, že si započítáváš i pití, na to bych neměla :D Jinak úžasný. Hrozně ti to chválím, protože vím, že to funguje. Že si člověk po 2 dni neřekne že má příšerný hlad a že to za to nestojí. Brzy uvidíš výsledky zlato, věř mi:) Do léta budeme kočkyyy <3

4 Alice Alice | Web | 14. května 2017 v 21:33 | Reagovat

Jee, tak to jsem ráda, že obě jedeme podle plánu :-) Jen tak dál, moc ti fandím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama